Polski Związek Orientacj Sportowej
WYKAZ WŁADZ PZOS
Stosownie do rozdziału IV Statutu Polskiego Związku Biegu na Orientację władzę poza Krajowym Zjazdem Delegatów stanowią:
Zarząd PZOS
prezes
Krzysztof Urbaniak Warszawa od: 16.04.2016
tel:
email: k.urbaniak@zielonysport.pl
wiceprezes
Joanna Parfianowicz Warszawa od: 16.04.2016
tel:
email: jparfian@gmail.com
sekretarz
Łukasz Charuba Łódź od: 16.04.2016
tel:
email: charuba.lukasz@gmail.com
skarbnik
Wojciech Dwojak Wrocław od: 16.04.2016
tel:
email: wojciech.dwojak@gmail.com
czlonek
Barbara Nowak Mochy od: 16.04.2016
tel:
email: basia_nowak@poczta.onet.pl
Komisja Rewizyjna
przewodniczacy
Jacek Olas od: 16.04.2016
tel:
email: dzadza13@op.pl
czlonek
Tadeusz Jaworski od: 16.04.2016
tel:
email: jated@poczta.onet.pl
czlonek
Stanisław Wasilewski od: 16.04.2016
tel:
email: stanislaw-wasilewski@tlen.pl
07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Damaszka KarolMała PatrycjaOliinyk IlliaOhlaszeny ZuzannaPlacek TymoteuszPolewka AleksandraRafalska AnnaSzwancarz MarzenaStaniszewski MaciejSzwancarz GrzegorzTomsza JoannaWęgliński MateuszWaleczkowski JakubWłodarczyk ŁukaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies