Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
Puchar Wawelu - Etap 3 z dnia: 2018-07-06
K10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PLONE Luize 09 00000 Alnis OK -JNSC21.39
2 HAVRDOVA Selina 09 00000 Sportcentrum Jičín23.40
3 OLIINYK Yelyzaveta 08 04023 WKS Wawel23.41 440
4 OLEJNIK Jaśmina 08 03938 WKS Wawel24.31 421
5 BISKUPSKA Julia 08 03646 WKS Wawel26.22 380
6 CIEĆWIERZ Małgorzata 08 00000 UKS Azymut 4531.00
7 DUDA Kornelia 09 04141 UKS Traper Złocieniec39.34 83
8 PODGÓRSKA Gabriela 09 04164 KS Kościelec Chrzanów43.32 0
9 Dutkiewicz Wiktoria 08 03881 MKS Paulinum Jelenia Góra45.24 0
10 DŻUMAGA Sara 09 04233 UKS Dąb Leszno45.33 0
11 BIELECKA Marta 08 04398 UKS Siódemka Rumia47.36 0
12 WŁODARCZYK Wiktoria 08 03546 UKS Traper Złocieniec51.29 0
13 KRASOŃ Julia 09 00000 MUKS Junior Ochędzyn62.49
14 PIEKIELNA Maja 08 00000 MUKS Junior Ochędzyn90.28
nkl JANATOVÁ Viola 09 00000 Oddíl OB Kotlářka, zs
nkl WASILEWSKA Olga 08 04251 UKS OSiR Góra Kalwaria
K12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 HAVRDOVA Sheila 07 00000 Sportcentrum Jičín23.18
2 KULA Maja 07 03962 KOS BnO Szczecin23.49 550
3 NIESSNER Pola 07 03651 WKS Wawel24.00 548
4 NOWAK Anna 06 02858 UKS Azymut 4525.48 524
5 Banasiak Anna 06 02912 MKS MOS Wrocław26.49 511
6 UKLEJA Patrycja 06 03121 UKS Azymut 4526.49 511
7 MIANOWSKA Antonina 07 03554 UNTS Warszawa28.13 492
8 SŁOŃSKA Antonina 07 03190 WKS Wawel30.13 465
9 Ciszek Katarzyna 06 04290 MKS MOS Wrocław33.03 428
10 KONOVALOVA Daria 06 00000 O-Kompas33.17
11 Miłaszewicz Magdalena 07 03887 UKS Traper Złocieniec34.34 409
12 Belica Milena 07 04397 LUKS IMPULS Szczercow35.29 396
13 PRAIS Julia 06 04225 UKS Dąb Leszno35.36 395
14 GERASIMOVAITE Viktorija 06 00000 SM Gaja35.46
15 KRIEVINA LinaKarina 07 00000 Alnis OK -JNSC36.02
16 RYCHLÁ Karolína 07 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov36.13
17 SOBIEPANEK Barbara 06 03365 UKS OSiR Góra Kalwaria36.16 385
18 DZWONKOWSKA Paulina 06 03366 UKS OSiR Góra Kalwaria36.18 385
19 HECZKOVÁ Anna 06 00000 Slavia Liberec orienteering36.30
20 JUMIKE Ilze 07 00000 Alnis OK -JNSC36.55
21 Łącka Julia 07 03573 UKS OSiR Góra Kalwaria38.41 354
22 LOCMELE Liva 06 00000 Alnis OK -JNSC39.50
23 WĄSIEWICZ Urszula 07 00000 Team 36039.56
24 BOREK Alicja 07 03314 UKS Traper Złocieniec40.25 331
25 PODGÓRSKA Marta 07 03611 KS Kościelec Chrzanów40.58 324
26 SEGLINA Mara 07 00000 Alnis OK -JNSC41.57
27 Malik Wiktoria 07 04386 Grom Sokolniki44.02 283
28 GRISCHUK Maria 06 00000 KSO Korostyshiv44.34
29 WEJTKO Diana 07 03360 UMKS Kwidzyn47.39 235
30 SIKORA Sandra 07 03613 KS Kościelec Chrzanów48.52 220
31 Siek Barbara 06 03654 WKS Wawel53.15 161
32 CEGIEŁKA Milena 06 04115 GOK Galewice55.44 128
33 Herbeć Anna 07 04430 MUKS Junior Ochędzyn56.42 115
34 KRUMINA Laura 07 00000 Alnis OK -JNSC62.34
35 KOZŁOWSKA Natalia 07 00000 Grom Sokolniki62.54
36 Jarczak Marika 07 04427 MUKS Junior Ochędzyn70.39 0
37 NOVAKOVA Viktorie 07 00000 ZOOB Rumburk71.27
38 ROMAN Zuzanna 07 00000 UKS Siódemka Rumia73.42
39 KIEŁBIK Nikola 06 00000 Grom Sokolniki80.24
40 JABŁOŃSKA Emilia 06 00000 MUKS Junior Ochędzyn82.27
nkl HAŁUCHA Milena 07 03936 WKS Wawel
nkl CIEĆWIERZ Weronika 06 04366 UKS Azymut 45
K12B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 MOLNÁR Emese 04 00000 SDS37.27
2 GORODINSKA Maria 05 00000 KSO Korostyshiv39.22
3 GRISCHUK Katya 04 00000 KSO Korostyshiv42.13
4 NADERA Katarzyna 04 00000 CX80 Kalisz45.29
5 Jarocka Alicja 04 03973 Indywidualnie45.39
6 Owsianka Wiktoria 05 03758 WKS Wawel48.52 275
7 BŁYSKOSZ Magdalena 04 04269 WKS Wawel51.14 209
8 HAŁUCHA Martyna 04 04265 WKS Wawel52.40 168
9 SYNCHUK Ivanka 04 00000 KSO Korostyshiv53.02
10 Kubacka Wiktoria 05 04281 HKS Azymut Mochy55.09 99
11 GENDEK Marta 04 04136 UNTS Warszawa65.51 0
12 JAROCKA Maja 07 00000 Indywidualnie107.47
nkl BUCHNAJZER ZuzannaMatylda 04 00000 CX80 Kalisz
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KRUMINA Mara 05 00000 Alnis OK -JNSC40.24
2 ŠVIDRNOCHOVÁ Eliška 04 00000 TJ Opava40.51
3 Banasiak Joanna 04 02221 MKS MOS Wrocław40.55 660
4 MULLER Iga 05 02764 UMKS Kwidzyn42.18 642
5 POWICHROWSKA Ilona 04 02781 UKS OSiR Góra Kalwaria42.54 635
6 BRAKMANE SindijaLeticija 05 00000 Alnis OK -JNSC44.28
7 FIJAŁKOWSKA Klaudia 04 03397 UKS OSiR Góra Kalwaria46.25 592
8 KĘDZIOR Alicja 05 03563 UMKS Kwidzyn47.29 578
9 Krzyżostanek Partycja 05 03838 Grom Sokolniki48.46 563
10 LAMPARSKA Maja 05 03832 WKS Wawel49.58 548
11 PUŁCZYŃSKA Hanna 05 03193 WKS Wawel52.09 520
12 PUDEŁEK Jowita 05 00000 LKS Górzanka Nawojowa Góra53.35
13 KURTYCZ Natalia 05 04021 WKS Wawel54.32 491
14 GIELEC Julia 05 03047 UKS Orientuś Łódź55.35 478
15 BURYLKO Victoria 04 00000 KSO Korostyshiv56.23
16 RAUTIO Ulrika 05 00000 Espoon Suunta58.45
17 BILOBROVETS Elena 04 00000 KSO Korostyshiv59.28
18 Wiśniewska Hana 05 04222 UKS Orientuś Łódź59.40 428
19 CEPURDEJ Katarzyna 04 04183 UMKS Kwidzyn59.51 425
20 DOMAGAŁA Emilia 05 03835 Grom Sokolniki64.58 362
21 JANIK Patrycja 04 04117 GOK Galewice65.00 362
22 Skorupa Maja 04 03724 LKS Górzanka Nawojowa Góra65.12 360
23 HODUR Katarzyna 04 04108 Grom Sokolniki66.53 338
24 KRIPULEVIČIUTE Vytaute 04 00000 SM Gaja69.48
25 SZCZURKO Paulina 05 03545 UKS Traper Złocieniec70.37 293
26 MELZER Anna 05 03295 UKS Siódemka Rumia76.21 221
27 MICHNO Marta 05 03937 WKS Wawel76.45 217
28 Sucha Andżelinka 05 04110 Grom Sokolniki107.25 0
nkl URBAN Aneta 04 02910 UKS Traper Złocieniec
K16
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 CHERNYKH Zoya 02 00000 Khimki32.10
2 GIELEC Zuzanna 02 03046 UKS Orientuś Łódź33.05 825
3 DANKOVA OLENA 02 00000 O-Kompas33.41
4 KREMPIŃSKA Julia 03 02651 UKS Azymut Pabianice36.28 734
5 NAGY Szilvia 03 00000 SDS36.31
6 MRÓZEK Teresa 02 00000 TJ TŽ Třinec38.27
7 KODYTKOVÁ Denisa 02 00000 OK Slavia Hradec Králové38.43
8 PERFIKOWSKA Hanna 04 03363 UMKS Kwidzyn39.13 658
9 BLOCK Amelia 02 02132 UKS Orientuś Łódź39.21 655
10 DOREŃ Wiktoria 03 03854 UKS Orientuś Łódź41.40 592
11 CEPURDEJ Nina 03 04182 UMKS Kwidzyn43.48 535
12 BUHOLCA Anna 03 00000 Alnis OK -JNSC44.00
13 STRÓZIK Sandra 03 02665 MUKS Junior Ochędzyn45.11 497
14 ZIELIŃSKA Oliwia 03 03217 PUKS Młode Orły47.24 437
15 PESTA Anna 03 02741 UKS Azymut 4547.49 426
16 SUDOŁ Hanna 03 03491 WKS Śląsk Wrocław48.21 411
17 MOSKAL Zuzanna 02 02117 UKS Siódemka Rumia50.54 343
18 PRZESZŁOWSKA Hanna 03 03317 UKS Traper Złocieniec51.23 329
19 Filipiak Adrianna 03 04153 KS Hades Poznań51.50 317
20 MIKOŁAJCZYK Klaudia 03 02663 MUKS Junior Ochędzyn53.10 281
21 SUCHÁ Simona 03 00000 OK Slavia Hradec Králové54.57
22 PUDLIS Natalia 02 02623 UMKS Kwidzyn55.22 221
23 INGESEN AdineBlakkestad 02 00000 Sarpsborg OL55.38
24 BERLIŃSKA Paulina 03 03503 UKS Orientuś Łódź57.21 167
25 NOWAK Maria 03 02922 KS Hades Poznań57.42 158
26 GOLA Martyna 03 03048 UKS Orientuś Łódź72.07 0
nkl GRADEK Zuzanna 03 02575 UKS Traper Złocieniec
nkl ANGYAL Anna 02 00000 SDS
nkl ŻUREK Marta 02 02116 UKS Siódemka Rumia
K18
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KRONIKOVÁ Štěpánka 01 00000 OK Slavia Hradec Králové44.56
2 ŠKLÍBOVÁ Veronika 01 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn46.20
3 SUSEK Julia 01 02890 UKS Siódemka Rumia47.15 880
4 LOHUNOVSKA Anastasiia 00 00000 O-Kompas48.15
5 PUDEŁEK Michalina 00 00000 LKS Górzanka Nawojowa Góra49.12
6 MAZUREK Agnieszka 01 02223 WKS Śląsk Wrocław50.20 808
7 RIBY Rose 00 00000 OOB TJ Lokomotiva Teplice50.20
8 OHLASZENY Zuzanna 01 02059 KS Kościelec Chrzanów51.17 785
9 WAALER LinnMei 00 00000 Maren OK51.27
10 LEŚNICKA Agnieszka 02 02611 UKS Azymut Dębów54.35 707
11 Bączek Małgorzata 01 04014 UKS Technik Ruciane Nida54.57 699
12 MELZER Zofia 01 02114 UKS Siódemka Rumia56.18 667
13 CHRUBCZYŃSKA Patrycja 00 01942 UKS Traper Złocieniec56.35 660
14 FILIPCZAK Natalia 00 01927 PUKS Młode Orły61.03 555
15 DZIERWA Hanna 01 02057 KS Kościelec Chrzanów62.59 510
16 KONOVALOVA Anna 00 00000 O-Kompas63.42
17 NOVOTNÁ Tereza 00 00000 TJ Zlaté Hory74.57
18 TYWONEK Julia 01 04100 UKS OSiR Góra Kalwaria94.38 0
19 MIKODA Joanna 00 00000 Indywidualnie96.48
K20
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DAWIDOWSKA Natalia 99 02202 UKS Siódemka Rumia45.20 990
2 INGESEN RikkeBlakkestad 99 00000 Sarpsborg OL47.32
3 BIELECKA Aleksandra 00 02163 UKS Siódemka Rumia50.31 834
4 DAMBRAUSKAITE Ieva 99 00000 SM Gaja54.17
5 BIELECKA Alicja 98 02102 UKS Siódemka Rumia54.45 706
6 PETRICHENKO Viktoria 98 00000 KSO Korostyshiv56.32
7 PORADA Lilianna 98 02045 UKS Reflex Rybnik81.05 0
nkl VASILENOK Maria 99 00000 Orion
K21A
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BIALOZYTNA Tereza 99 00000 Indywidualnie50.55
2 LÖNNFELDT Julia 99 00000 OK7752.19
3 RASCZUPKINA Nina 84 04181 UMKS Kwidzyn53.58 550
4 SALMINEN Henna OK7756.41
5 PACEK Karolina 88 02346 Indywidualnie59.42 386
6 BIAŁA Weronika 86 00000 Indywidualnie60.31
7 JAHNZ Karolina 84 00000 BWD WKP-W60.39
8 ZIMNY Urszula 85 00000 Indywidualnie65.17
9 ŚLIWIŃSKA Nina 92 00000 1.bdm70.33
10 KACZMAREK ANNA 86 04234 UKS Dąb Leszno73.34 0
11 Sypuła Katarzyna 87 02834 UNTS Warszawa75.24 0
12 VILANOVA Agnes 82 00000 A.E. Gastant Keks75.26
13 WARDECKA Adrianna 88 00000 Indywidualnie82.50
nkl KURIATNYK Nataliia 85 00000 O-Kompas
K21B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DONNER Janina 99 00000 OK7732.14
2 DURZYŃSKA Katarzyna 92 03584 5 pułk artylerii Sulechów32.37 275
3 Ewiak - Paszyńska Alicja 87 00363 UKS Orientuś Łódź33.34 263
4 BERDOVA Katsiaryna 99 00000 BSMU33.35
5 RYCHLÁ Pavla 85 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov33.35
6 KREJČÍKOVÁ Marie 92 00000 SKOB Zlín34.34
7 Kuźba Justyna 94 01349 UKS Siódemka Rumia37.50 209
8 CIARKOWSKA Magdalena 87 03909 JW480838.12 204
9 OREKHOVA Alisa 90 00000 O-Club Moscow38.22
10 DELIŃSKA Natalia 84 00000 1 BLog40.20
11 Gajda-Morawska Monika 90 00096 UNTS Warszawa41.55
12 KOCIŃSKA Agnieszka 87 00508 UMKS Orkan Ostróda44.13 128
13 GOLDMANN Kata 00 00000 SDS44.43
14 NOVOTNÁ Klára 98 00000 TJ Zlaté Hory46.19
15 ZALEŚKIEWICZ Iga 85 00000 7BOW46.29
16 Gordon Diana 90 02348 KU AZS WAT Warszawa46.46
17 MALANOWSKA Anna 86 00000 Indywidualnie47.30
18 STRAUTNIECE Krista 93 00000 Alnis OK -JNSC47.48
19 GOLDMANN Dóra 93 00000 SDS48.45
20 DETTLAFF Anna 89 03872 UKS Włóczykij49.00 67
21 RAY Jenny 95 00000 OK7749.39
22 TURCZYŃSKA Alicja 97 00000 KU AZS WAT Warszawa50.41
23 KOMSA Małgorzata 84 00366 UKS Orientuś Łódź50.53 43
24 BORCZYK Iwona 86 00000 2psap51.11
25 Bąkowska Dominika 92 04215 PKO Harpagan56.55 0
26 CHERVINKA KATERYNA 88 00000 Orion Kiew58.56
27 HEROLD Katrin 86 00000 Kaulsdorfer OLV60.35
28 POŹNIAK Aleksandra 89 00000 Indywidualnie61.01
29 REDA Kinga 93 00000 KU AZS WAT Warszawa71.10
30 CZĄBA Agnieszka 95 00000 KU AZS WAT Warszawa77.35
31 WIERCIŃSKA Anna 88 02670 MKS Metalowiec Łódź84.40 0
32 CYGAN Marta 94 00000 KU AZS WAT Warszawa95.35
nkl Sobas Aleksandra 97 01024
nkl OWCZARZ Hanna 90 00000 10BKPanc
nkl BINIECKA Małgorzata 87 00339 UKS Azymut Pabianice
K21E
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 CYGLER Paulina 91 00836 WKS Wawel39.46 1100
2 Gwóźdź Ewa 90 00384 UKS Orientuś Łódź40.47 1060
3 Polishchuk Mariya 94 01962 UNTS Warszawa42.46 980
4 GORCZYCA Maria 97 02971 WKS Grunwald43.38 945
5 Goldmann Julia 96 02737 SDS43.53
6 PABICH Maria 82 00330 UKS Azymut Pabianice44.20 917
7 ŚLUSARCZYK Katarzyna 89 03480 OK!Sport Warszawa44.25 914
8 Bączek-Motała Barbara 72 00810 WKS Wawel45.44 862
9 DONNER Isabel 97 00000 OK7745.45
10 SKOGVIK Ida-Marie 91 00000 OK7746.04
11 Kosińska Dorota 84 00515 Co Liege46.09
12 NERADOVA Alena 85 00000 KOB Litvinov46.44
13 MACHOWSKA Weronika 86 00483 UKS OSiR Góra Kalwaria47.19 798
14 Żebrowska Barbara 95 01481 UNTS Warszawa48.37 746
15 BORYCHOWSKA Marlena 88 00167 MKS Paulinum Jelenia Góra49.45 701
16 JELÍNKOVÁ Šárka 91 00000 Jeleni50.16
17 KONKOL-KLIMCZAK Wioletta 80 01990 UKS Siódemka Rumia50.49 658
18 Jaśkiewicz Magdalena 97 01783 UKS Azymut Pabianice56.24 435
19 JELÍNKOVÁ Zora 88 00000 Jeleni56.53
20 GÓRSKA Kinga 89 00747 UMKS Orkan Ostróda57.28 392
21 Kaźmierczak Aneta 95 00413 UKS Orientuś Łódź57.37 386
22 MYRONENKO Olena 91 00000 Voshod59.13
23 DOMINIAK Dagmara 97 00932 PUKS Młode Orły60.43 262
24 KUREK Marta 86 00000 Indywidualnie71.52
nkl MAZAN Aleksandra 95 00328 UKS Traper Złocieniec
K35
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KUNTSEVICH NATALLIA 83 00000 STARZ49.07
2 JANATOVÁ Lucie 81 00000 Oddíl OB Kotlářka, zs51.01
3 SVOBODOVA Jitka 74 00000 USK PRAHA58.13
4 MAZUR Katarzyna 83 00350 UKS Azymut Pabianice58.16 847
5 HORÁČKOVÁ Vladimíra 77 00000 SKOB Ostrava64.24
6 ZBROJA-NOWAK Justyna 80 00915 KS Hades Poznań70.10 497
7 UKLEJA Ewa 80 03714 UKS Azymut 4573.25 400
8 WIERCIOCH-WÓJTOWICZ Helena 77 00000 RCI Kraków75.43
9 ŠVIDRNOCHOVÁ Hana 77 00000 TJ Opava76.36
10 STRUGAŁA Barbara 81 04121 WKS Wawel82.13 141
11 SOBCZAK Magdalena 80 00000 RCI Kraków100.08
nkl Grabowska Joanna 79 03716 WKS Wawel
K35B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 OLINYK Alona 99 00000 WKS Wawel43.40
2 GNIADEK Monika 81 04211 GKS Luzino43.53 424
3 UHROVA Zuzana 80 00000 USK PRAHA44.32
4 PAWLOS-DOROCICZ Elzbieta 81 00000 Szarotki46.32
5 GOLINOWSKA Elżbieta 80 03675 5 pułk artylerii Sulechów47.57 344
6 NOWICKA-BIELECKA Kornelia 74 02729 UKS Siódemka Rumia49.21 316
7 MAREK Agnieszka 99 00000 Indywidualnie49.55
8 MARGOL-SZUWARA Agnieszka 80 00000 1 batalin drogowo - mostowy52.48
9 BAŃSKA-BODZIONA Aneta 79 04287 10BKPanc62.32 59
10 PABIAN Patrycja 80 04188 UMKS Kwidzyn70.02 0
11 Machowska- Łącka Magdalena 83 03908 UKS OSiR Góra Kalwaria79.50 0
12 Jarocka Anna 78 01192 Indywidualnie84.24
13 GÓRNIAK Monika 81 00000 Indywidualnie88.46
nkl BĄCZEK Patrycja 82 00000 JW 4808 GOŁDAP
nkl JIŘÍČKOVÁ Bětka 83 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov
K40
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 HECZKOVA Bohdana 77 00000 Slavia Liberec orienteering35.34
2 HAVRDOVA Renata 77 00000 Sportcentrum Jičín39.21
3 SEMENOVA Yuliya 76 00000 OMEGA-Moscow41.08
4 BULTROWICZ Agnieszka 77 00944 KS Hades Poznań44.03 847
5 ŠKLÍBOVÁ Jana 76 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn48.26
6 SHERENKOVSKA OLENA 74 00000 O-CLUB51.09
7 MAKAROVA Olga 76 00000 OC L-MED, Tula51.23
8 JERABKOVA Tereza 75 00000 OK BOR51.27
9 SYVORONOVA Olga 77 00000 O-Kompas53.02
10 BALUSKOVÁ Ida 73 00000 OK24 Praha53.22
11 NOVAKOVA Marketa 74 00000 ZOOB Rumburk53.56
12 SVIRIDOVA Anastasiia 78 00000 OC L-MED, Tula58.21
13 KRONIKOVÁ Jana 73 00000 OK Slavia Hradec Králové58.35
14 KONC Katarzyna 75 02953 UKS Azymut Pabianice58.40 506
15 KĘDZIOR Katarzyna 75 04177 UMKS Kwidzyn65.30 347
16 DUDZIAK Karolina 78 04240 UKS Dąb Leszno70.37 227
17 ROSŁANIEC Anna 78 00000 Indywidualnie76.42
18 MARSZAŁEK Maria 74 04147 UKS Kometa Gliwice78.32 42
19 BACZULIS Magdalena 77 03744 KOS BnO Szczecin78.56 33
20 GRADEK Beata 75 03885 UKS Traper Złocieniec87.00 0
nkl Mianowska Dorota 74 02405 UNTS Warszawa
nkl OLEJNIK Ewa 76 04120 WKS Wawel
nkl KLEPCZYŃSKA Sylwia 76 00000 Indywidualnie
nkl FRENZEL Frieda 75 00000 ESV Lok Schöneweide
K40B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 WESTBERG-ARRAKOSKI Annika 66 00000 OK7728.56
2 Filipiak Agnieszka 75 04413 KS Hades Poznań34.37 424
3 SŁOŃSKA Bogusława 76 03655 WKS Wawel36.20 357
4 MELZER Hanna 68 00000 UKS Siódemka Rumia38.59
5 ŁUKASZYK Sylwia 77 04235 UKS Dąb Leszno39.01 253
6 SIRMA Gerda 65 00000 Alnis OK -JNSC41.04
7 NADERA Agata 69 00000 CX80 Kalisz42.59
8 LOCKEROVA Milena 72 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn45.57
9 Bargiel Beata 65 00864 OK!Sport Warszawa54.52 0
10 SŁOMCZYŃSKA Ewa 80 00000 UKS Orientuś Łódź89.49
nkl Janiczek Krystyna 74 04097 Indywidualnie
K45
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DEPTA Monika 70 00165 MKS Paulinum Jelenia Góra30.00 847
2 NOWAK Beata 73 00144 UKS Azymut 4537.11 657
3 PTÁČKOVÁ Kateřina 73 00000 Kartografie Praha41.55
4 GORCZYCA Magdalena 71 03306 KS Hades Poznań43.03 501
5 WOŁEK Ewa 68 01208 UNTS Warszawa43.42 484
6 KRECKOVA Petra 99 00000 KOB ZPV45.02
7 TOPÓR Monika 70 03372 WKS Wawel45.54 426
8 NAGY Ákosné 72 00000 SDS50.21
9 RIBY Kateřina 72 00000 OOB TJ Lokomotiva Teplice50.31
10 KADĚROVÁ Barbora 99 00000 OB Havířov52.04
11 VABULNIECE Liga 69 00000 Aluksne-Ape OK52.58
12 Lamparska Iwona 73 04272 RCI Kraków54.01 211
13 BOROS Anna 68 00000 SDS56.14
14 TRYKOZKO Urszula 69 02691 Team 36065.02 0
15 BERGENFUR Eva-Lill 71 00000 IK Vikings OK65.55
16 WĄSIEWICZ Marzena 70 00000 Team 36069.29
17 NOVOTNÁ Jitka 70 00000 TJ Zlaté Hory81.23
18 HEJNOVA Martina 73 00000 USK PRAHA88.55
nkl BEDARAVA Julia 71 00000 SC BUG
K50
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 JAKUBECZ Andrea 67 00000 BBB40.23
2 SOLOGUBOVA Elena 64 00000 OC L-MED, Tula40.32
3 NEMECKOVA Jarmila 66 00000 USK PRAHA44.13
4 TORP-DONNER Heidi 68 00000 OK7748.40
5 SILTERE Vija 67 00000 Auseklis IK49.38
6 WOŁOWCZYK Mariola 68 00112 UNTS Warszawa49.49 847
7 INGESEN ToneKarina 68 00000 Sarpsborg OL50.18
8 BUGAJ Teresa 68 03313 WKS Wawel50.37 820
9 VRIČANOVÁ Sylva 67 OB Havířov54.29
10 TITENKOVA Olga 68 00000 Orion54.50
11 WAŃCZYK Magdalena 68 01485 PUKS Młode Orły56.22 626
12 KUCIŃSKA Magdalena 68 00000 CX80 Kalisz57.06
13 ESCHLBOECK Gudrun 68 00000 Naturfreunde Linz57.57
14 NOVÁKOVÁ Irena 66 00000 OK24 Praha61.14
15 Wardecka Dorota 65 00191 Indywidualnie61.18
16 ŁASKA Renata 64 00000 KInO Stowarzysze62.19
17 WOŁEK Małgorzata 66 03556 UNTS Warszawa68.22 224
18 JASTRZEMBSKÁ Jarmila 64 00000 TJ TŽ Třinec71.01
19 TICHA Jana 64 00000 SJH Jindrichuv Hradec82.57
20 GOMES SIMONE 66 00000 Rumos e Rotas89.28
nkl ARGALÁŠOVÁ Gabriela 68 00000 TJ TŽ Třinec
nkl Parfianowicz Joanna 64 00100 UNTS Warszawa
K55
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 ERONEN Jaana 63 00000 Pihkaniskat41.10
2 KÖNIG Kirsten 62 00000 OLG Ortenau44.54
3 BIALOŽYTOVÁ Pavla 63 00000 TJ TŽ Třinec45.16
4 ZENCHENKO TAMARA 60 00000 KARNIKA45.35
5 MOVKO Marina 60 03901 UKS Azymut 4546.35 847
6 LAEV Riina 63 00000 SK Mercury47.40
7 RUDYCH LIUDMYLA 63 00000 Orion Kiew50.21
8 KEJSER Mariann 62 00000 OK Pan Aarhus51.30
9 ANDROSOVA TAMILA 63 00000 KARNIKA54.27
10 MIKIELSKA Danuta 59 00138 UMKS Orkan Ostróda59.26 608
11 OREKHOVA Ludmila 58 00000 O-Club Moscow83.24
12 Wojarska Kamila 60 03369 Bielsko-Biała O-Team85.05 133
13 DEREDOS Nina 61 03248 UKS Orientuś Łódź87.53 81
nkl CZERKAWSKA Urszula 62 01495 UKS Sparta Czyżowice
nkl PORZYCZ Agata 60 00151 UKS Azymut 45
nkl UFIMTSEVA Nina 62 00000 OC L-MED, Tula
K60
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Wysocka Jolanta 56 02181 UKS Kometa Gliwice30.55 847
2 SOLOVEVA Elena 58 00000 PionerSK33.48
3 DAMBRAUSKIENE Genute 56 00000 SM Gaja35.00
4 KROCHMAL Małgorzata 58 00075 KU AZS WAT Warszawa37.08 665
5 LEWOŃ Ewa 55 00129 UMKS Orkan Ostróda39.59 582
6 HAVRYLENKO Lidia 55 00000 Lubny43.01
7 COLLIENNE Irma 55 00000 OLVE43.55
8 EGOROVA Ludmila 57 00000 OC L-MED, Tula45.07
9 JELÍNKOVÁ Radana 58 00000 Jeleni47.29
10 Bartnik Bożena 58 02708 KU AZS WAT Warszawa54.59
11 SMIRNOVA Natalia 56 00000 PionerSK59.00
12 OLBRYCHT Anna 56 00229 OLBnO60.38 0
13 WRÓBLEWSKA Bogna 58 00225 OK!Sport Warszawa64.06 0
nkl BUCHOLC Teresa 54 00000 Indywidualnie
nkl KMIEĆ Barbara 56 00000 MUKS Junior Ochędzyn
nkl KASJANENKO KAROLYNA 58 00000 POBEDA
nkl LAZAREVA Natalia 55 03899 UKS Azymut 45
K65
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KŘÍŽOVÁ Zdenka 50 00000 SKP Zdar61.13
2 CZABAŃSKA Małgorzata 52 00233 UKS Azymut 4562.13 847
3 HORBUNOVA Tetiana 48 00000 Orion Kiew64.14
4 KORIAKOVA-SAVOISKA Valentina 49 00000 Indywidualnie70.37
5 DECK Krystyna 50 00000 Indywidualnie99.19
6 SEMUSHINA Galina 53 00000 PionerSK99.56
7 LINDBLOM Inger 49 00000 OK Orinto123.36
K70
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 SIKOROVA Marie 99 00000 38.05
2 MARCHENKO Nadiia 46 00000 Indywidualnie40.13
3 MIASNIKOVA Ludmila 47 00000 PskovRus42.14
nkl NAZWISKO IMIĘ 99 KLA 00000 KLUB
M10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 UKLEJA Krzysztof 08 03120 UKS Azymut 4524.35 440
2 RZEŃCA Tomasz 08 03712 UKS Orientuś Łódź25.00 424
3 CIUPA Jan 08 03926 UKS Orientuś Łódź27.41 323
4 PRAULINS Ralfs 08 00000 Alnis OK -JNSC31.25
5 TREPCZYŃSKI Franciszek 09 04220 UKS Orientuś Łódź31.55 165
6 DOMAGAŁA Jakub 08 00000 Grom Sokolniki33.50
7 PUŁCZYŃSKI Jeremi 09 04019 WKS Wawel35.37 26
8 Wiśniewski Adam 10 04406 UKS Azymut Pabianice38.23 0
9 CHODLEWSKI Szymon 08 03603 KS Kościelec Chrzanów42.52 0
10 Wasilewski Antoni 08 04441 UKS OSiR Góra Kalwaria46.01
11 SOROKIN Evgeny 09 00000 Samolet Moskva64.46
nkl ŚLUSARCZYK Jakub 10 00000 WKS Wawel
M12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 HECZKO Erik 08 00000 Slavia Liberec orienteering23.00
2 KOTKOWIAK Bartosz 06 03664 KOS BnO Szczecin26.46 550
3 SZTRANEK Maciej 06 03562 UKS Azymut Pabianice28.54 525
4 Łącki Jakub 06 03296 UKS OSiR Góra Kalwaria28.55 525
5 Cepurdej Wladyslaw 06 04184 UMKS Kwidzyn29.00 524
6 BASHINSKY Anton 06 00000 KSO Korostyshiv29.22
7 MURASHKA Usiaslau 07 00000 Orion29.52
8 PLONIS Gustavs 06 00000 Alnis OK -JNSC29.56
9 KREMPIŃSKI Franciszek 07 03559 UKS Azymut Pabianice30.36 505
10 LUDWIN Jakub 07 03610 KS Kościelec Chrzanów31.26 495
11 GRADEK Mateusz 07 03542 UKS Traper Złocieniec31.57 489
12 PERFIKOWSKI Paweł 07 03568 UMKS Kwidzyn32.44 481
13 CHODLEWSKI Antoni 08 03602 KS Kościelec Chrzanów32.51 479
14 SVALBE Kevins 07 00000 Alnis OK -JNSC33.35
15 FILIPCZAK-DUDZIAK Bartosz 06 04241 UKS Dąb Leszno33.53 467
16 BULTROWICZ Tymoteusz 06 03700 KS Hades Poznań33.58 467
17 KILICHOWSKI Kacper 06 04126 UKS Azymut 4534.12 463
18 DROSIK Marcel 07 03779 UNTS Warszawa34.59 455
19 NAROŻNY Kacper 07 04119 GOK Galewice36.29 437
20 Wiśniewski Jakub 07 03879 UKS Azymut Pabianice36.50 432
21 MŁYNARCZYK Maksymilian 07 03711 UKS Orientuś Łódź38.41 411
22 OLEJNIK Tomasz 76 04270 GOK Galewice38.52 410
23 GRAŽYS Emilis 06 00000 SM Gaja40.22
24 SOLMANIS Uvis 06 00000 Auseklis IK40.43
25 SOROKIN Vsevolod 06 00000 Samolet Moskva41.08
26 KLAKLA Kacper 07 03608 KS Kościelec Chrzanów41.17 381
27 PISAREK Kordian 06 04263 WKS Wawel41.55 374
28 ŁUKASZYK Maksymilian 06 04236 UKS Dąb Leszno42.25 368
29 ZIELIŃSKI Tomasz 07 03701 KS Hades Poznań44.34 343
30 LITEWKA Tymon 06 00000 Indywidualnie46.53
31 RIBY Philip 07 00000 OOB TJ Lokomotiva Teplice47.12
32 KUREČKA Jonáš 07 00000 TJ TŽ Třinec47.19
33 ZYCHOWICZ Krystian 07 03616 KS Kościelec Chrzanów52.37 249
34 SUKHENKO Denis 07 00000 KSO Korostyshiv53.19
35 PTAK Szymon 07 03793 UNTS Warszawa54.47 224
36 LENDZIOSZEK Antoni 06 03640 KS Spójnia Warszawa59.55 163
37 GRZEGORCZYK Borys 06 00000 WKS Wawel62.34
38 Tarnowski Przemysław 07 03939 WKS Wawel62.44 131
39 SŁOMCZYŃSKI Filip 07 03765 UKS Orientuś Łódź85.59 0
40 MARSZAŁEK Alan 06 04389 Grom Sokolniki88.42 0
41 MELNIK Tsimur 07 00000 Orion134.31
nkl MOLNÁR István 07 00000 SDS
M12B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BERGENFUR Hugo 05 00000 IK Vikings OK31.00
2 Miśków Krzysztof 05 04165 KS Kościelec Chrzanów34.41 275
3 VEREBÉLYI Attila 05 00000 SDS34.56
5 Leśniak Jan 05 04066 WKS Wawel39.51
6 NEKRASHEVICH Aliaksandr 05 00000 Orion46.19
7 DONNER Jeremy 07 00000 OK7753.20
8 GUTSKO Ivan 05 00000 KSO Korostyshiv54.27
nkl HARPATIN Ilya 04 00000 KSO Korostyshiv
nkl Leśniak Tomasz 05 04067 WKS Wawel
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BELYAEV Ivan 04 00000 KSO Korostyshiv23.22
2 DONNER Jesper 99 00000 OK7727.40
3 RAUTIO Daniel 04 00000 Espoon Suunta28.00
4 SEGLINS Jekabs 04 00000 Alnis OK -JNSC31.24
5 MARSZAŁEK Patryk 05 03823 UKS Kometa Gliwice31.57 660
6 LISIAK Adam 05 03049 UKS Orientuś Łódź32.29 654
7 MAJOWSKI Jan 05 03502 UKS OSiR Góra Kalwaria32.58 650
8 WÓJCIK Paweł 05 02991 WKS Wawel33.23 645
9 IDYARTOV Oleksandr 04 00000 KSO Korostyshiv33.49
10 PODWORSKI Kacper 05 02780 UKS OSiR Góra Kalwaria33.56 639
11 DAMEK Ondřej 05 00000 TJ TŽ Třinec34.00
12 MULLER Wiktor 04 02578 UMKS Kwidzyn35.00 627
13 KRUMINS Edvards 05 00000 Alnis OK -JNSC35.06
14 MRÓZEK Pawel 04 00000 TJ TŽ Třinec35.22
15 HEJNA Igor 04 00000 USK PRAHA35.27
16 BEDARAU Arseni 04 00000 SC BUG36.04
17 SKINKIS Oskars 04 00000 Alnis OK -JNSC36.44
18 PAWŁOWSKI Leon 05 03451 KOS BnO Szczecin37.14 602
19 ASTAPOVYCH Mykhailo 04 00000 KharkivOBLSUTUR37.20
20 CZYŃSKI Miłosz 04 03443 KOS BnO Szczecin37.22 601
21 BUBLIK Piotr 05 04018 WKS Wawel37.57 594
22 PIVEC Jan 05 00000 MLOK Mariánské Lázně38.53
23 BYRTUS Jakub 05 00000 TJ TŽ Třinec40.56
24 GINEIKA Julius 05 00000 SM Gaja41.48
25 MAŁECKI Marcel 04 03086 MUKS Junior Ochędzyn42.03 550
26 WĄSIEWICZ Jerzy 05 00000 Team 36043.41
27 HEJNA Viktor 04 00000 USK PRAHA43.57
28 SAFONOV Nikolay 05 00000 KSO Korostyshiv44.07
29 BRASAVS-MUIZNIEKS Markuss 04 00000 Alnis OK -JNSC44.44
30 KOTKOWIAK Piotr 04 03665 KOS BnO Szczecin45.26 513
31 MALIK Patryk 04 04109 Grom Sokolniki47.59 485
32 FRONIA Jakub 05 04116 GOK Galewice48.54 475
33 Dąbrowski Karol 05 03907 UKS OSiR Góra Kalwaria51.30 446
34 BIELECKI Michał 04 02855 UKS Siódemka Rumia53.04 429
35 HRYCIUK Mikołaj 05 03836 Grom Sokolniki58.27 371
36 ERTEL Jacek 99 00000 MUKS Junior Ochędzyn61.10
37 KWIATKOWSKI Olaf 05 03968 KOS BnO Szczecin61.48 333
38 SIKORA Matěj 05 00000 TJ TŽ Třinec61.54
39 BLOŽE Marius 05 00000 SM Gaja62.02
40 Czapla Tadeusz 05 03647 WKS Wawel68.33
41 Fiedorowicz Hieronim 04 03884 UKS Traper Złocieniec69.11 253
42 SOBIEPANEK Maksymilian 04 03759 UKS OSiR Góra Kalwaria77.44 159
43 SIMKUNAS Edvinas 05 00000 SM Gaja83.51
44 TYWONEK Jan 05 03841 UKS OSiR Góra Kalwaria92.51 0
45 JABŁOŃSKI Piotr 05 00000 MUKS Junior Ochędzyn96.35
46 KOREK Kacper 05 03837 Grom Sokolniki105.13 0
47 KOZŁOWSKI Jakub 05 00000 Grom Sokolniki111.56
nkl WASILEWSKI Mikołaj 05 02779 UKS OSiR Góra Kalwaria
M16
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KULA Mateusz 03 03666 KOS BnO Szczecin31.09 825
2 BIALOŽYT Marek 03 00000 TJ TŽ Třinec32.11
3 NOWAK Grzegorz 03 02370 UKS Azymut 4533.40 764
4 NOWAK Michał 03 03929 UKS Orientuś Łódź34.08 753
5 SZTRANEK Jan 03 02653 UKS Azymut Pabianice34.51 736
6 ANDRZEJCZAK Maciej 02 02192 UKS Azymut Pabianice34.57 734
7 LOCKER Daniel 02 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn36.00
8 LISICHYK Yury 02 00000 SC BUG36.13
9 BJOLEK Michal 03 00000 SKOB Frýdek-Místek36.27
10 KONDYS Jakub 02 03663 KOS BnO Szczecin36.52 687
11 CHERNYKH Misha 02 00000 Khimki38.06
12 Gąsior Rafał 02 03361 UMKS Kwidzyn38.54 638
13 PUDEŁEK Błażej 02 00000 LKS Górzanka Nawojowa Góra41.22
14 SKOMOROKHA Maksym 02 00000 O-Kompas41.34
15 TOBOREK Jakub 03 02141 WKS Śląsk Wrocław44.07 513
16 SMYK Bartosz 02 02159 UKS Traper Złocieniec45.00 491
17 TÓTH Ábel 02 00000 SDS46.33
18 BARTOS Zbigniew 03 02127 UKS Orientuś Łódź47.47 425
19 SLIŽ Rostislav 03 00000 TJ TŽ Třinec48.19
20 LEDZION Piotr 03 04111 UKS Orientuś Łódź51.49 327
21 BOROWIEC PAWEŁ 02 03971 PKO Harpagan51.54 325
22 OGORODNIK Dmitry 04 00000 KSO Korostyshiv53.30
23 BACZULIS Miłosz 02 03441 KOS BnO Szczecin54.39 259
24 GRZEGORCZYK Mateusz 02 03447 KOS BnO Szczecin55.18 243
25 WACHNICKI Michał 02 00000 Indywidualnie62.22
26 KĘDZIERSKI Nataniel 03 04001 WKS Śląsk Wrocław70.27 0
27 OSAK Maciej 03 03543 UKS Traper Złocieniec102.11 0
nkl SŁOMCZYŃSKI Ignacy 03 02837 UKS Orientuś Łódź
nkl FLEGL Martin 03 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn
nkl PORZYCZ Grzegorz 02 02371 UKS Azymut 45
nkl NOVAK Daniel 03 00000 ZOOB Rumburk
nkl KUTSENKO Dima 02 00000 KSO Korostyshiv
M18
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DONNER Jonny 99 00000 OK7732.15
2 Svadlena Michal 01 04163 WKS Śląsk Wrocław33.58 880
3 Zając Dawid 00 02186 UKS Azymut Pabianice34.22 869
4 KALISIAK Dawid 00 02027 UKS Azymut Pabianice34.39 862
5 RAUTIO Mikael 00 00000 Espoon Suunta36.19
6 GŁADECKI Dawid 00 03729 UKS OSiR Góra Kalwaria37.40 781
7 SOLMANIS Davis 01 00000 Auseklis IK38.50
8 KEJSER Jeppe 00 00000 OK Pan Aarhus39.40
9 Choroś Tomasz 00 02365 PUKS Młode Orły40.15 712
10 PESTA Piotr 01 02742 UKS Azymut 4541.09 688
11 PŁÓCIENNIK Konrad 00 01785 UKS Azymut Pabianice42.58 639
12 DEREDOS Bruno 01 02839 UKS Orientuś Łódź43.08 635
13 SEMIK Jakub 00 00000 USK PRAHA48.00
14 SIENKIEWICZ Maksymilian 01 03734 UKS Azymut 4553.21 361
15 VEREBÉLYI Márton 00 00000 SDS54.11
16 BARTOS Grzegorz 01 02130 UKS Orientuś Łódź56.08 287
17 VASS Dániel 00 00000 SDS56.09
18 PETERSBURSKI Krystian 01 03452 KOS BnO Szczecin56.29 277
19 KADĚRA Vojtěch 99 00000 OB Havířov71.50
20 MELNIK Artsiom 01 00000 Orion127.26
nkl BERGENFUR Elias 01 00000 IK Vikings OK
nkl FRENZEL OskarNiklas 00 00000 ESV Lok Schöneweide
M20
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BRYNDAK YEVHENII 99 00000 Zelesta38.28
2 YAROSH Valentun 99 00000 O-Kompas41.12
3 LOCKER Tomáš 98 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn42.01
4 LYTVYN Oleksandr 99 00000 O-Kompas42.47
5 ŠKLÍBA Michal 99 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn46.51
6 LYTVYN Oleksii 98 00000 O-Kompas47.30
7 Urbaniak Jerzy 98 01515 UNTS Warszawa53.53 990
8 Filipiak Mateusz 98 04415 KS Hades Poznań61.15 674
nkl BRYCH Milosz 98 00000 Technikum nr 8 Katowice
M21A
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 NESTERENKO Viktor 93 KSO Korostyshiv36.10
2 Sokalski Dariusz 84 00715 KU AZS WAT Warszawa37.14 550
3 RYCHLÝ Pavel 85 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov37.18
4 STORK Mihaly 99 00000 SDS38.37
5 PIŁKOWSKI Tadeusz 90 00689 OK!Sport Warszawa39.42 489
6 Wojarski Michał 90 01107 WKS Wawel42.13
7 KREMPIŃSKI Piotr 76 02652 UKS Azymut Pabianice43.05 405
8 Gędziorowski Maciej 90 01939 KU AZS WAT Warszawa45.50
9 BAZHUK Dzmitry 97 00000 OC BSU46.27
10 PIETRZAK Konrad 89 03347 KU AZS UMCS Lublin47.22 299
11 ŁUBIS Michał 85 02657 UKS Azymut Pabianice47.42 290
12 BEDARAU Edvin 96 00000 SC BUG49.31
13 HOWE Frazer 97 00000 NWOC49.37
14 KOGUCIUK Konrad 91 03298 KU AZS UMCS Lublin51.04 207
15 KACZYŃSKI Piotr 84 04349 PKO Harpagan53.10 155
16 GUZAL Kamil 87 00000 100 b56.38
17 Frątczak Sławomir 84 04370 GKS Luzino58.51 14
18 SIMMONS George 95 00000 Guildford Orienteers62.09
19 ŚWIERCZYŃSKI Hubert 88 02361 KOS BnO Szczecin63.02 0
20 MATVIEIEV VOLODYMYR 83 00000 O-CLUB68.55
21 ZAJDEL Wojciech 96 00000 CSWL Poznań81.34
22 Gąsiorowski Adam 89 03558 UKS Azymut Pabianice83.08 0
23 MICHALSKI Daniel 90 03561 UKS Azymut Pabianice91.06
nkl KRZYMINIEWSKI Marek 85 00000 100 b
nkl PARYS Jarosław 89 03300 KU AZS UMCS Lublin
M21B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Tichy Tomas 92 04038 WKS Wawel38.53 275
2 NOVOTNÝ Tomáš 70 00000 TJ Zlaté Hory42.42
3 CHMIELECKI Piotr 87 00369 UKS Orientuś Łódź44.41 207
4 DIOSZECZ Balint 99 00000 SDS46.14
5 PRZYWORSKI Kamil 91 03589 5 pułk artylerii Sulechów46.18 189
6 MELZER Szymon 99 02115 UKS Siódemka Rumia46.53 182
7 NOVOTNÝ Erik 03 00000 TJ Zlaté Hory49.35
8 HORVÁTH Ádám 95 00000 SDS53.21
9 SHVANTS Aliaksei 91 00000 Kronan53.22
10 OREKHOV Anton 89 00000 O-Club Moscow54.11
11 CISZKOWSKI Jacek 84 00000 JW 4808 GOŁDAP56.03
12 LANGER Martin 84 00000 free.lepus.cz58.03
13 WAŁACHOWSKI Piotr 91 00000 Indywidualnie58.46
14 Krochmal Adam 86 02400 UNTS Warszawa63.42
15 KÖNIG Michael 90 00000 OLG Ortenau68.35
16 FORYSTEK Konrad 93 02267 WKS Wawel71.30 0
17 JAMROZIK Marcin 85 00000 5 pułk artylerii Sulechów75.28
18 BORCZYK Łukasz 86 00000 2psap77.35
19 KAŹMIERCZAK Jan 96 00000 Indywidualnie80.36
20 KRUPA Łukasz 90 04250 UKS OSiR Góra Kalwaria90.07 0
21 PARFIANOWICZ Adam 94 00000 Indywidualnie96.57
nkl CEGIEŁKA Damian 89 00555 GOK Galewice
M21E
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PODZIŃSKI Rafał 91 00410 UKS Orientuś Łódź42.02 1100
2 JANATA Martin 83 00000 Oddíl OB Kotlářka, zs45.02
3 FLASAR Jan 99 00000 Indywidualnie45.12
4 PIOTROWSKI Radosław 96 01625 UKS Azymut 4545.15 975
5 BERNACIAK Aleksander 83 01402 WKS Śląsk Wrocław46.31 926
6 SORSA LauriSorsa 83 Hiidenkiertäjät46.36
7 DLABAJA Tomas 83 00000 KOB Litvinov47.07
8 RAY Jonathan 97 00000 OK7747.51
9 GRYZIO ŁUKASZ 88 00336 UKS Azymut Pabianice47.54 872
10 JERN Tobias 97 00000 OK7748.36
11 PASZYŃSKI Piotr 81 00423 UKS Orientuś Łódź48.42 841
12 GAILIS Andris 92 00000 Auseklis IK48.45
13 HOVORKA Lukáš 90 00000 OK Lokomotiva Pardubice49.41
14 JURCZYK Tomasz 94 01936 UKS Sparta Czyżowice49.48 798
15 MAGIER Andrzej 86 00000 Brześć52.05
16 DAY Jarrah 97 00000 Indywidualnie53.47
17 KRASUSKI Marcin 72 02688 OK!Sport Warszawa54.52 601
18 JÄRVENPÄÄ Antti 96 00000 OK7755.49
19 MAZAN Bartłomiej 92 01319 WKS Śląsk Wrocław57.25 502
20 CHARUBA Łukasz 90 00402 UKS Orientuś Łódź57.58 480
21 TONNEAU Corentin 88 00000 OLVE58.27
22 KANKKUNEN Matias 93 00000 OK7759.31
23 CYGLER Sławomir 90 00093 UNTS Warszawa60.31 381
24 SKACHKOV Maksym 99 00000 Indywidualnie63.32
25 TONNEAU François 87 00000 OLVE63.45
26 JANKOWIAK Paweł 89 04208 Chyże BnO66.52 134
27 NESTOROWICZ Łukasz 85 03301 KU AZS UMCS Lublin68.18 79
28 CZERNOW Sergej 86 00000 Königsberg68.56
29 BERECZ Gábor 84 00000 SDS69.56
30 MAN CHIKIN 88 00000 OAHK72.00
nkl PABICH Mariusz 88 00338 UKS Azymut Pabianice
nkl Kalata Michał 89 00853 10BKPanc
M35
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KUNTSEVICH Sergey 82 00000 Belaya Rus44.07
2 ŠKLÍBA Jan 75 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn45.20
3 KUTKIEWICZ Marcin 80 00000 RCI Kraków50.33
4 KACZMARSKI Paweł 80 04317 LKS Górzanka Nawojowa Góra51.10 847
5 GACZYŃSKI MARCIN 83 00000 17 WBZ MIĘDZYRZECZ51.15
6 JĘDRAS Przemysław 81 03694 UMKS Kwidzyn51.27 829
7 CIEĆWIERZ Sławomir 79 04338 UKS Azymut 4551.39 815
8 BAŁDYGA Daniel 80 00000 1 Brygada Logistyczna Bydgoszc52.53
9 TREPCZYŃSKI Jarosław 83 04221 UKS Orientuś Łódź53.07 722
10 FANKIDEJSKI Artur 78 03873 UKS Włóczykij55.40 560
11 ZAMIARA Piotr 81 03698 KS Hades Poznań56.24 513
12 WIKTOROWICZ Mateusz 81 04382 LKS Górzanka Nawojowa Góra57.00 475
13 VILA Francesc 77 00000 A.E. Gastant Keks58.50
14 NAGÓREK Kamil 83 04318 GKS Luzino59.00 347
15 MRÓZ Krzysztof 82 00000 1 Brygada Logistyczna Bydgoszc59.46
16 Łoniewski Grzegorz 82 02852 KU AZS WAT Warszawa60.25
17 Łącki Łukasz 82 01673 UKS OSiR Góra Kalwaria64.30 0
18 WDOWCZYK Piotr 83 04186 2 PINŻ/ UMKS KWIDZYN69.25 0
19 DOMAGAŁA Andrzej 80 00000 Grom Sokolniki96.51
nkl HROUZA Jan 81 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov
nkl MILIRUD Evgen 83 00000 O-Kompas
M35B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 GOCYŁA Mateusz 81 00000 KS Jurajskie Orły32.35
2 OBERNIKHIN Igor 81 00000 Orion32.43
3 Sitnicki Mariusz 77 04379 10BKPanc49.07 424
4 Jarocki Michał 79 01001 PKO Harpagan49.40
5 Pietrzak Patryk 81 01229 HKS Azymut Mochy51.57
6 SZIKSZAI Szabolcs 76 00000 SDS52.04
7 STĘŻYCKI Grzegorz 82 00000 10BKPanc52.36
nkl OLINYK Ilya 99 00000 WKS Wawel
nkl ŻYNDA Jakub 80 00000 JW 4808 GOŁDAP
nkl KUNISZYK PIOTR 81 00000 JW 4808 GOŁDAP
nkl Zalewski Dominik 81 03705 zielonkacup.com
M40
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Svadlena Pavel 75 04162 WKS Śląsk Wrocław34.20 847
2 NOWAK Jacek 76 00143 UKS Azymut 4534.27 843
3 Marte Michał 75 01940 KU AZS WAT Warszawa42.04 637
4 Kuryj Marek 78 03252 RCI Kraków42.22 629
5 ŁAWECKI Szymon 78 02109 MKS Pogoń Siedlce43.07 608
6 SOŁOWIEJ Stanisław 75 02494 KU AZS UMCS Lublin43.35 595
7 DUTKIEWICZ Damian 77 01279 MKS Paulinum Jelenia Góra45.01 557
8 Lendzioszek Paweł 77 01391 KS Spójnia Warszawa45.02 557
9 LYSENKO Andrii 74 00000 O-Kompas46.32
10 CZAPLA Przemysław 74 02933 WKS Wawel46.36 514
11 BALMOWSKI RADOSŁAW 76 00000 2 Pułk Inżynieryjny47.02
12 KHOLAD Pavel 76 00000 Eridan47.19
13 Ciszek Marcin 76 01330 WKS Śląsk Wrocław49.16
14 JANAS Sebastian 74 00000 RKInO JANAS-Y50.20
15 FIEDOROWICZ Szczepan 76 02906 UKS Traper Złocieniec53.35 324
16 MELNIK Siarhei 75 00000 Orion54.18
17 GERASKIN SERGII 77 00000 O-CLUB54.59
18 KALSZTEIN KAROL 74 00985 PKO Harpagan56.05 256
19 ŚWIDERSKI Władysław 74 00000 KU AZS UMCS Lublin56.06
20 LAURI Tarlap 75 Saku57.55
21 PERFIKOWSKI Piotr 76 04190 UMKS Kwidzyn58.11 200
22 DOMIN Tomasz 75 00000 sevencoins.pl58.45
23 VAJDULIAK Juraj 61 00000 OB Tvrdosin60.50
24 Mol Krzysztof 75 02866 5 pułk artylerii Sulechów61.04 122
25 PIVEC Lukas 76 00000 MLOK Mariánské Lázně61.38
26 NOVAK Petr 74 00000 ZOOB Rumburk63.57
27 SŁOMCZYŃSKI Robert 72 03001 UKS Orientuś Łódź65.19 6
28 BANASIAK Marcin 73 00000 Indywidualnie65.43
29 CHABRZYK Andrzej 78 00000 ChabTeam65.44
30 WEJTKO Michał 75 03916 UMKS Kwidzyn65.45 0
31 KHALAVA Yevhenii 74 00000 Lubny68.20
32 WDOWIAK Robert 70 00000 Rodzinna Grupa Rowerowa z Mias68.44
33 CZAPLA Tomasz 76 03432 WKS Wawel68.49 0
34 NOWAK Paweł 77 03930 UKS Orientuś Łódź68.50 0
35 Wiśniewski Paweł 74 02932 WKS Wawel70.10 0
36 BJOLEK Lukáš 76 00000 SKOB Frýdek-Místek131.38
nkl WÓJCIK Grzegorz 74 03195 WKS Wawel
nkl WIECZOREK Piotr 73 03016 Indywidualnie
nkl Pancerz Piotr 77 02974 Indywidualnie
nkl Dargacz Piotr 77 04271 WKS Wawel
nkl FILIPEK Robert 77 00000 2psap
M40B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PUDEŁEK Paweł 71 04339 LKS Górzanka Nawojowa Góra33.24 424
2 MOLNÁR István 77 00000 SDS40.43
3 BYRTUS Petr 77 00000 TJ TŽ Třinec41.41
4 LISIAK Paweł 74 03251 UKS Orientuś Łódź44.12 183
5 Drągowski Marek 65 00860 OK!Sport Warszawa45.14 161
6 OLAS Jacek 69 00422 UKS Orientuś Łódź45.16 160
7 CIUPA Marcin 78 03927 UKS Orientuś Łódź47.16 115
8 LATÁK Rudolf 74 00000 FŐMTERV SK49.22
9 ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 73 00000 10BKPanc49.56
10 GIELEC Artur 75 00000 UKS Orientuś Łódź55.10
11 SLIŽ Eduard 76 00000 TJ TŽ Třinec55.18
12 VEREBÉLYI Tibor 73 00000 SDS58.58
13 SZAJNA Robert 72 00000 WKS Wawel69.22
14 JAMROZIK Krzysztof 69 04266 WKS Wawel71.23 0
nkl FORYSTEK Marek 73 02620 WKS Wawel
nkl MIKHAYLOV Victor 73 00000 Odessa Team
M45
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DONNER Mikael 69 00000 OK7729.59
2 Nowak Remigiusz 72 00907 KS Hades Poznań31.00 847
3 SOBCZYŃSKI Kalikst 71 00717 WKS Śląsk Wrocław32.53 799
4 GAVRILOV Igor 73 00000 Komenda OK36.16
5 BERGENFUR Mats 71 00000 IK Vikings OK36.58
6 POLTORATSKYI Denys 72 00000 Muhomor37.24
7 Skorupa Mariusz 70 01004 LKS Górzanka Nawojowa Góra37.59 669
8 SVIRIDOV Andrei 71 00000 OC L-MED, Tula38.26
9 NADERA Dariusz 68 00000 CX80 Kalisz40.02
10 SOLMANIS Egons 69 00000 Auseklis IK40.13
11 Sławiński Marcin 71 01516 Indywidualnie40.39
12 KOZYREV Andrew 73 00000 KSO Korostyshiv40.47
13 BORANEK Petr 70 00000 USK PRAHA41.12
14 MIANOWSKI Rafał 73 02068 UNTS Warszawa41.30 580
15 KONOVALOV Andrii 70 00000 O-Kompas41.41
16 Dzik Mirosław 71 01195 LKS Górzanka Nawojowa Góra42.16 561
17 DOLIA Ievgen 69 00000 Muhomor42.21
18 PTÁČEK Jan 72 00000 Kartografie Praha42.41
19 SOROKIN Ilya 71 00000 Samolet Moskva43.33
20 SŁOŃSKI Marek 69 03192 WKS Wawel44.06 514
21 KUZNETSOV Vladimir 70 00000 OC Eridan Minsk44.21
22 BUCHNAJZER Mariusz 70 00000 CX80 Kalisz44.38
23 LOCKER Martin 70 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn46.21
24 KRUPIŃSKI Andrzej 69 01175 PUKS Młode Orły46.31 452
25 TOPÓR Marek 73 03371 WKS Wawel46.38 449
26 JURCZYK Piotr 69 02928 UKS Sparta Czyżowice46.39 449
27 KRZYMINIEWSKI Sławomir 73 00000 100 b48.17
28 KIJEWSKI Jacek 70 00085 KU AZS WAT Warszawa48.47 395
29 GRADEK Jarosław 72 03886 UKS Traper Złocieniec49.04 387
30 GORCZYCA Jacek 71 03305 KS Hades Poznań49.12 384
31 CHOŁODY PAWEŁ 73 04151 KS Hades Poznań49.16 382
32 Krzyżostanek Jarosław 73 02547 Grom Sokolniki49.26 379
33 WIERTELAK Sławomir 73 00000 Szarotki49.55
34 KŁAK Andrzej 71 00000 Indywidualnie50.46
35 VAREV Aleksandr 73 00000 OC L-MED, Tula50.50
36 Filipiak Marek 73 04414 KS Hades Poznań51.12 333
37 Kościelny Wojciech 73 01616 Indywidualnie53.05
38 Kramski Mariusz 70 01690 UKS Energetyk Dychów54.51 240
39 JERABEK Petr 71 00000 OK BOR57.56
40 PISAREK Piotr 69 00000 WKS Wawel58.34
41 MARSZAŁEK Waldemar 73 04146 UKS Kometa Gliwice59.02 134
42 STASZAK Artur 70 02013 UNTS Warszawa59.21 126
43 Krasuski Bartłomiej 70 02210 Team 36060.09 106
44 RZEŃCA Piotr 70 02438 UKS Orientuś Łódź60.45 91
45 GRAJEK Grzegorz 70 00000 2 Pułk Inżynieryjny61.33
46 SHERENKOVSKYI OLEG 70 00000 O-CLUB62.06
47 WĄSIEWICZ Piotr 70 00000 Team 36062.21
48 MELZER Arkadiusz 73 00000 UKS Siódemka Rumia63.15
49 WITKOWSKI Zbigniew 69 00000 Indywidualnie63.45
50 KADĚRA Pavel 99 00000 OB Havířov76.36
nkl SMOTER Robert 72 00000 RCI Kraków
nkl Kosicki Tomasz 71 01522 OK!Sport Warszawa
nkl ASCHERMANN Jan 69 00000 USK PRAHA
nkl KOSONOWSKI Robert 72 00000 1 batalin drogowo - mostowy
nkl MARSZAŁEK Marcin 70 03304 OK!Sport Warszawa
nkl WOJTCZAK Krzysztof 72 00000 CSWIiChem Wrocław
nkl KUTSENKO Dmitry 71 00000 KSO Korostyshiv
M50
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DONNER Jan 66 00000 OK7734.07
2 MURASHKA Andrei 68 00000 Orion35.43
3 NEMECEK Jan 62 00000 USK PRAHA36.46
4 ARRAKOSKI Jori 67 00000 OK7737.58
5 NOVÁK Libor 65 00000 OK24 Praha38.38
6 BARTCZAK Jarosław 68 00743 UMKS Orkan Ostróda39.34 847
7 NOVAK Ivo 62 00000 OK24 Praha39.38
8 HOLINKA Martin 99 00000 KOB ZPV40.02
9 DANKOV Sergey 68 00000 O-Kompas42.09
10 INGESEN Ole 66 00000 Sarpsborg OL42.19
11 ZIELIŃSKI Paweł 68 00913 KS Hades Poznań42.48 734
12 URBANIAK Krzysztof 67 00522 PZOS43.28 711
13 VABULNIEKS Maris 66 00000 Aluksne-Ape OK43.54
14 TICHY Martin 64 00000 SJH Jindrichuv Hradec44.06
15 GOLDMANN Róbert 68 00000 SDS45.31
16 WRZESIŃSKI Krzysztof 68 01138 6 MBOT Warszawa46.31 605
17 PAVLJUCHUK Aleh 65 00000 SC BUG46.55
18 DEPTA Piotr 65 00148 MKS Paulinum Jelenia Góra46.57 589
19 MŁYNARCZYK Piotr 64 03294 UKS Orientuś Łódź47.23 575
20 KOVÁCS Gábor 67 00000 BBB49.12
21 HARTMAN Aleš 65 00000 USK PRAHA49.13
22 MULLER Tomasz 68 02577 UMKS Kwidzyn50.48 456
23 DR.MOHÁCSY Tamás 64 00000 SDS50.56
24 FORYSTEK Józef 66 02080 WKS Wawel51.04 447
25 LÖNNFELDT Erik 64 00000 OK7751.18
26 SZURYGA Hubert 68 00683 KU AZS UMCS Lublin51.19 439
27 STYPIŃSKI MAREK 67 00000 GIBnO AMATOR52.17
28 GRZYWACZ Andrzej 65 04154 KS Hades Poznań52.24 400
29 ESCHLBOECK Rainer 65 00000 Naturfreunde Linz52.49
30 MORAWSKI Piotr 59 00000 Indywidualnie54.09
31 PIŁKOWSKI Paweł 66 00859 OK!Sport Warszawa55.06 306
32 SEMIK Jan 65 00000 USK PRAHA55.11
33 WOŁEK Andrzej 64 03555 UNTS Warszawa55.28 294
34 SZOCIŃSKI Robert 65 00000 2 Pułk Inżynieryjny61.19
35 BURCHARDT Sławomir 66 03699 KS Hades Poznań62.24 53
36 ŁASKI Tomasz 65 00000 KInO Stowarzysze64.57
37 JERLECKI Mirosław 65 00000 RCI Kraków69.11
38 SOBOŃ Leszek 68 00000 CSWL Poznań69.46
39 KARSKI Ryszard 65 03807 MKS Paulinum Jelenia Góra70.38 0
40 ERTEL Radosław 99 00000 Indywidualnie73.47
41 EYNARD Thierry 64 Convergence84.45
42 WACHNICKI Jan 68 00000 Indywidualnie125.21
nkl VASILENOK Vladimir 65 00000 Orion
M55
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 RUDIS Algimantas 62 00000 Saule OK32.59
2 GAILIS Ainars 62 00000 Auseklis IK33.33
3 KRECEK Miroslav 99 00000 KOB ZPV36.13
4 NIESSNER Piotr 63 02725 WKS Wawel37.44 847
5 DEPTUŁA Jerzy 59 01055 UKS Energetyk Dychów37.53 844
6 SHIGAEV Anatoly 61 00000 OMEGA-Moscow38.44
7 JENSEN PerDahl 62 00000 OK Pan Aarhus39.16
8 PORZYCZ Jerzy 61 00154 UKS Azymut 4540.32 772
9 KÖNIG Stefan 63 00000 OLG Ortenau40.43
10 WOJARSKI Krzysztof 60 01121 Bielsko-Biała O-Team41.45 740
11 WAŁACHOWSKI Janusz 59 01173 PUKS Młode Orły42.09 730
12 MACHOWSKI Władysław 59 00482 UKS OSiR Góra Kalwaria42.16 726
13 KUDRIN VOLODYMYR 62 00000 Orion Kiew43.21
14 KROCHMAL Grzegorz 59 00076 KU AZS WAT Warszawa43.46 687
15 MOSSAKOWSKI Przemysław 60 01758 Indywidualnie43.47 686
16 LAEV Urmas 62 00000 SK Mercury44.22
17 KANKKUNEN Jarmo 62 00000 OK7745.18
18 CHERNYKH Sergey 62 00000 Khimki45.25
19 WOŁOWCZYK Marek 63 00113 UNTS Warszawa45.57 629
20 KLAWCZYŃSKI Zbigniew 62 03895 1 Brygada Logistyczna Bydgoszc46.01
21 Konstanciak Andrzej 59 00865 OK!Sport Warszawa47.35
22 VIESTURS Dandens 61 00000 Aluksne-Ape OK48.13
23 LECH Bogdan 60 00789 UMKS Orkan Ostróda50.36 505
24 Parfianowicz Marcin 63 02288 Indywidualnie52.03
25 Klimasz Józef 62 00186 Szarotki54.34
26 Żebrowski Dariusz 63 01532 OK!Sport Warszawa57.28 322
27 COPERTINO Daniel 63 00000 Rumos e Rotas57.38
28 MIKIELSKI Marek 60 00136 UMKS Orkan Ostróda57.56 309
29 DEREDOS Andrzej 63 03247 UKS Orientuś Łódź59.50 259
30 KORF Aliaksandr 61 00000 SKO ORION63.44
31 SIMMONS Gary 60 00000 Guildford Orienteers65.25
32 CZERKAWSKI Wacław 60 01496 UKS Sparta Czyżowice74.35 0
33 SYDOROV SERGII 59 00000 KARNIKA91.51
34 BEDARAU Vadzim 62 00000 SC BUG92.14
nkl KUHTA Mikhail 59 00000 SC BUG
M60
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 TRYDZENSKI Henadzi 55 00000 Peleng-Vimpel34.52
2 GUGA Romuald 55 00716 WKS Śląsk Wrocław35.15 847
3 BIALOŽYT Miroslav 57 00000 TJ TŽ Třinec37.37
4 USENKO Serhii 57 00000 O-Kompas37.59
5 HROUZA Jan 54 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov38.05
6 PIETRUSIŃSKI Marek 56 01323 KS Artemis Wrocław39.30 768
7 KRYJOMSKI Jerzy 58 00963 KS Kościelec Chrzanów41.41 728
8 Mądrzyński Zbigniew 56 02885 UMKS Kwidzyn42.59 704
9 SOLOVEV Mikhail 56 00000 PionerSK43.41
10 PEKYHE Denes 99 00000 SDS45.26
11 RYŠAVÝ Jiří 58 00000 TJ Opava47.52
12 MIROSHNITCHENKO Viktor 57 00000 PionerSK48.05
13 WRÓBLEWSKI Tadeusz 58 00226 OK!Sport Warszawa48.31 601
14 KRET Jacek 57 03723 LKS Górzanka Nawojowa Góra48.45 597
15 CEPURDEJ Aleksandr 58 04180 UMKS Kwidzyn50.52 558
16 OLIINYK OLEKSANDR 58 00000 SIRIUS52.16
17 CAPPER Mike 55 00000 Limestone Cowboys53.24
18 BELOSHITSKIY Vasiliy 58 00000 SC BUG57.50
19 KUSHNEROV Pavel 58 00000 SC BUG60.12
20 DECK Wiesaw 54 00000 Indywidualnie70.04
21 Sypuła Sławomir 58 00748 UNTS Warszawa71.19 180
22 KASJANENKO SERGII 54 00000 POBEDA71.43
23 ŁAZOWSKI Krzysztof 55 00000 KInO Stowarzysze72.37
24 WIERCIŃSKI Piotr 56 01105 MKS Metalowiec Łódź72.37 156
25 LEWANDOWSKI Krzysztof 58 00367 UKS Orientuś Łódź74.48 116
26 OLBRYCHT Janusz 55 00228 OLBnO83.47 0
nkl HEIKO Ivan 57 00000 Lubny
nkl MISZEWSKI Romuald 54 00142 UKS Azymut 45
M65
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 UHER Petr 50 00000 USK PRAHA38.55
2 TRZPIL Lech 49 00691 OK!Sport Warszawa41.05 847
3 BOHACZEK Janusz 52 00135 UMKS Orkan Ostróda42.11 800
4 CHERNYKH Vladimir 52 00000 Kaliningrad42.45
5 JAKIELASZEK Ryszard 49 00179 GKS Luzino44.19 708
6 BABICKÝ Tomáš 50 00000 ZOOB Rumburk45.15
7 POŹNIAK Szymon 53 00000 Indywidualnie46.56
8 PASZYŃSKI Józef 53 00383 UKS Orientuś Łódź49.14 495
9 JELÍNEK Martin 51 00000 Jeleni50.06
10 DAMBRAUSKAS Algimantas 53 00000 SM Gaja51.36
11 ŁAPANOWSKI Jacenty 50 00190 KU AZS WAT Warszawa52.28 356
12 GACKOWSKI Bogdan 53 00846 PKO Harpagan52.42 346
13 ŚWIERCZYŃSKI Bogdan 53 00885 KOS Modrzew Skwierzyna54.32 267
14 Wysocki Andrzej 51 02697 UKS Kometa Gliwice57.42 130
15 ZEMAN Ludvík 53 00000 BFM Frýdek - Místek61.03
nkl DVORAK Vlastimil 49 00000 Banik Ostrava
nkl BLOCH Leszek 50 00000 Indywidualnie
M70
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Kmieciński Józef 47 00069 PUKS Młode Orły31.39 847
2 LINDBLOM Ingemar 44 00000 OK Orinto32.40
3 KŘÍŽ Pavel 48 00000 SKP Zdar33.28
4 KRUCZEK Stanisław 48 00830 WKS Wawel33.44 725
5 BARTKOWIAK Edward 48 00925 WKS Grunwald34.45 665
6 Woźniak Henryk 48 00131 UMKS Orkan Ostróda36.30 564
7 SIKORA Miroslav 48 00000 Banik Ostrava36.49
8 MIASNIKOV Sergei 47 00000 PskovRus37.46
9 WASILEWSKI Stanisław 46 01168 PUKS Młode Orły38.17 459
10 KARPENKO SERGII 45 00000 POBEDA39.09
11 TSYHANOV Oleksandr 48 00000 Lubny40.13
12 PTÁČEK Jiří 44 00000 Banik Ostrava48.37
13 WRONICZ Zygmunt 44 00000 Indywidualnie53.33
14 CHOJNACKI Marian 48 00000 Indywidualnie57.08
nkl SEMYSYNOV Mikhailo 44 00000 Indywidualnie
M75
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DURA Kazimierz 39 00720 WKS Śląsk Wrocław34.31 847
2 PŁUCIENNIK Waldemar 43 00883 KOS Modrzew Skwierzyna42.19 639
3 PIETKIEWICZ Waldemar 43 01084 Indywidualnie54.07 325
4 CZABAŃSKI Edward 39 00514 UKS Azymut 4557.07 245
5 ŚLIWAKOWSKI Adam 40 00000 MUKS Junior Ochędzyn59.10
09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski
Dunajska ZuzannaGrajewski JakubNowakowski WiktorPogorzelska AgataPoteracki-Bendarczyk IgorŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies