Polski Związek Orientacj Sportowej
RANKING
2018ostatnie 365 dni
MiejsceNr lic. Nazwisko i imięKlub PunktyStarty
00102Parfianowicz PiotrUNTS127025
00898Pawlak BartoszWKS Grunwald126216
00410Podziński RafałUKS Orientuś123523
400340Olejnik MichałWKS Grunwald122828
500710Kowalski WojciechWKS Śląsk119910
600488Wołowczyk KrzysztofUNTS112818
700774Dutkowski MikołajUKS Arkady112814
800153Wensław MateuszUKS Azymut 45110020
900684Drągowski KubaKS OK!Sport109216
1001625Piotrowski RadosławUKS Azymut 45109016
1100853Kalata MichałMKS Paulinum108124
1201725Rzeńca KrzysztofUKS Orientuś105017
1301853Galicz KarolBKS Wataha95523
1400149Richert MarcinUKS Siódemka9218
1500338Pabich MariuszUKS Azymut91413
1600017Szmulkowski AdamPUKS Młode Orły90213
1701766Borgiel JarosławUKS Sparta Czyżowice89610
1800336Gryzio ŁukaszUKS Azymut89321
1900423Paszyński PiotrUKS Orientuś85715
2001558Baran JanWKS Wawel84015
2101584Garbacik MichałWKS Wawel80818
2201936Jurczyk TomaszUKS Sparta Czyżowice74915
2300489Wołowczyk MichałUNTS70018
2400161Morawski JacekUNTS6746
2501319Mazan BartłomiejWKS Śląsk64629
2601101Dzioba MateuszMKS Paulinum61612
2700402Charuba ŁukaszUKS Orientuś5678
2803285Skocelas GrzegorzGKS Luzino55019
2900162Hewelt MaciejUKS Azymut 4552410
3002850Weber MichałKS OK!Sport5097
3103347Pietrzak KonradKU AZS UMCS48515
3204038Tichy TomasWKS Wawel4489
3301171Dudek WojciechPUKS Młode Orły4096
3401564Olech PrzemysławUKS Siódemka3746
3502657Łubis MichałUKS Azymut36312
3601939Gędziorowski MaciejKU AZS WAT29710
3701021Niewiedziała RobertUKS Siódemka2484
3803301Nestorowicz ŁukaszKU AZS UMCS2458
3900227Wróblewski GrzegorzKS OK!Sport2457
4003160Pańkowski MateuszUKS Technik Ruciane-Nida2227
4101439Skorupa MarekWKS Wawel2143
4201908Lucerski MaciejMKS Paulinum2104
4300031Prasał JakubPUKS Młode Orły2077
4402289Marchuk IlyaUNTS2013
4503298Koguciuk KonradKU AZS UMCS1958
4602283Gajkowski BartoszWKS Wawel1946
4701113Nowak MaciejMKS Paulinum1916
4803589Przyworski KamilHKS Azymut1885
4903955Banakiewicz AdamKS OK!Sport1832
5000169Lubkiewicz TomaszWKS Wawel1802
5102848Jendrych MarekKS OK!Sport1592
5200903Konarczak DariuszKS Hades1522
5203558Gąsiorowski AdamUKS Azymut1528
5400704Pachnik WojciechUKS Orientpark.pl1494
5503590Put JanuszHKS Azymut1415
5602345Marcjanek MaciejUKS Orientuś1393
5701337Podsiadły MateuszWKS Śląsk1291
5800693Piekarski RyszardUKS OSiR1213
5901995Pazhukh YaroslavUKS Azymut Dębów1101
6001009Skorupa PiotrLKS Górzanka1073
6100705Madej MateuszUKS Orientpark.pl1055
6200909Stefański DawidWKS Grunwald1034
6300689Piłkowski TadeuszKS OK!Sport1001
6400137Mikielski WitoldUMKS ORKAN1002
6502685Jaskuła KornelStowarzyszenie Team 360 stopni955
6601334Ostój PiotrWKS Śląsk885
6702511Jakubczyk DamianUKS Technik Ruciane-Nida883
6800354Marciniak PatrykUKS Azymut876
6902921Druciarek MikołajWKS Grunwald804
7000139Mikielski DanielUMKS ORKAN761
7103671Pokrzywiński ZbigniewHKS Azymut754
7200093Cygler SławomirUNTS744
7302267Forystek KonradWKS Wawel696
7402005Pasek MarcinUKS Sparta Czyżowice625
7503586Goławski RafałHKS Azymut471
7603300Parys JarosławKU AZS UMCS416
7702558Masztalski PawełUKS Sparta Czyżowice385
7801352Kordala MichałUKS Orientuś371
7902625Torchała MariuszUMKS Kwidzyn01
8000369Chmielecki PiotrUKS Orientuś03
8003553Zalega MateuszMKS Metalowiec02
8000346Kryściński SebastianUKS Azymut01
8000470Leśnicki MarcinUKS Azymut Dębów03
8000524Nowak BartłomiejKS Spójnia Warszawa03
8003225Załuska GrzegorzIndywidualny Podlaskie01
8000555Cegiełka DamianMUKS Junior01
8000540Hetman GrzegorzUNTS05
8000341Grochowalski MateuszUKS Azymut01
8000317Macul BartoszUKS Traper01
8003883Bernaś TomaszWKS Śląsk011
8003904Lesisz KamilUNTS03
8000166Bach BartłomiejWKS Flota02
8000156Stankiewicz MichałUKS Azymut 4504
8003746Klejnowski ŁukaszIndywidualny Mazowsze04
8000277Chabros MaciejUKS Azymut Siedliska02
8000282Niedźwiecki PatrykUKS Azymut Siedliska02
8003641Sadownik MichałIndywidualny Mazowsze04
8003668Pocierznicki RafałKOS BnO05
8000556Papke ArkadiuszMKS Skarmat01
8000581Musiał WojciechHKBnO Tychy01
8001568Kaczocha PrzemysławUKS Arkady01
8001494Jaroszek RadosławStowarzyszenie Team 360 stopni03
8001459Węgrzyn KarolUKS Azymut Siedliska02
8002361Świerczyński HubertKOS BnO02
8001741Szeliga BartoszMKS Paulinum03
8002183Lisowski PrzemysławKS Artemis02
8001921Pietraszko KarolIndywidualny Podlaskie02
8001763Mielnik ŁukaszUKS ZSZ-Jedynka01
8002110Przybyła KrzysztofKU AZS WAT01
8002400Krochmal AdamUNTS08
8002453Pietroń PiotrUKS Patria02
8001107Wojarski MichałWKS Wawel04
8000731Jaros MariuszWKS Śląsk011
8001932Czerniak ŁukaszUMKS ORKAN01
8001135Wróblewski MateuszKS OK!Sport01
8001234Falejczyk MarcinMUKS Gliwice05
8001430Gruchot KrzysztofUKS Traper03
8002543Żuraw WiktorUKS Grom01
8000014Rydliński BartoszPUKS Młode Orły02
8003013Temnikov IlyaUKS Azymut 4504
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bączek MałgorzataCzechowski BolesławJasińska IzabelaJakubczyk DamianKalata AgnieszkaKarkut EsteraKozłowski MateuszUrbanowska OliwiaWarska AngelikaWysocki MateuszZięba KatarzynaŁagocki MariuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies