Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2018-092-2580-ŚLS Katowice - Wełnowiec hałda BnO 2018 1:5.000
2018-091-2579-WM Dąbrowa BnO 2018 1:7.500
2018-090-2578-WM Frombork BnO 2018 1:4.000
2018-089-2577-ZPM Miedwie Las BnO 2018 1:4.000
2018-088-2576-ZPM Miedwie Plaża BnO 2018 1:4.000
2018-087-2575-ZPM Osiedle Czaplineckie BnO 2018 1:4.000
2018-086-2574-ZPM Budów 2 BnO 2018 1:10.000
2018-085-2573-MŁP AGH BnO 2018 1:1.500
2018-084-2572-MŁP Wieliczka BnO 2018 1:4.000
2018-083-2571-MŁP Nowa Huta BnO 2018 1:5.000
2018-082-2570-ZPM Brama Czwójdzińskiego BnO 2018 1:10.000
2018-081-2569-ZPM Armatnie Wzgórze BnO 2018 1:10.000
2018-080-2568-ZPM Osiedle Majowe BnO 2018 1:4.000
2018-079-2567-WLP Fortepian BnO 2018 1:4.000
2018-077-2565-MAZ Zamek Królewski BnO 2018 1:4.000
2018-076-2565-MAZ Macierowe Bagno BnO 2018 1:10.000
2018-075-2564-LBS Wężyska - stadion BnO 2018 1:10.000
2018-070-2559-ŚLS RUDY BnO 2018 1:7.500
2018-069-2558-WM Dybówek II BnO 2018 1:10.000
2018-068-2557-MAZ Wołomin Południe - MTBO BnO 2018 1:15.000
2018-067-2556-MAZ SWF WAT BnO 2018 1:4.000
2018-066-2555-DLŚ Orientpark - Janina BnO 2018 1:10.000
2018-065-2554-MAZ Wołomin - MTBO RJnO 2018 1:10.000
2018-064-2553-POM Złota Karczma BnO 2018 1:10.000
2018-063-2552-ZPM Osiedle Zachód BnO 2018 1:4.000
2018-062-2551-DLŚ Złoty Las - Nad Zalewem BnO 2018 1:10.000
2018-061-2550-DLŚ Bystrzyca Górna BnO 2018 1:15.000
2018-060-2549-POM Zwierzyniec BnO 2018 1:10.000
2018-058-2547-PDK Politechnika Rzeszowska BnO 2018 1:4.000
2018-057-2546-PDK Czudec - Lutoryż BnO 2018 1:10.000
2018-056-2545-MŁP Patria 2018 BnO 2018 1:10.000
2018-055-2544-MŁP STARY SĄCZ - Mostki BnO 2018 1:10.000
2018-054-2543-MŁP GOŁKOWICE - Orlik BnO 2018 1:7.500
2018-053-2542-ŚLS Góra Zborów BnO 2018 1:5.000
2018-052-2541-ŚLS Podlesice BnO 2018 1:10.000
2018-051-2540-ŚLS Skały Rzędkowickie BnO 2018 1:10.000
2018-050-2539-ŚLS Skały Kroczyckie BnO 2018 1:10.000
2018-049-2538-ZPM Jasne Błonia BnO 2018 1:4.000
2018-048-2537-ZPM Szczecin Stare Miasto BnO 2018 1:4.000
2018-047-2536-ZPM Tarasy Hakena BnO 2018 1:4.000
2018-046-2535-ŚLS Mirów-Bobolice BnO 2018 1:10.000
2018-045-2534-ŚLS Między Zamkami BnO 2018 1:5.000
2018-044-2533-ŁDZ Ochędzyn Stary BnO 2018 1:10.000
2018-043-2532-ŁDZ Żdżarski Las BnO 2018 1:10.000
2018-042-2531-ŁDZ Park i Osiedle Sokolniki BnO 2018 1:4.000
2018-041-2530-POM Puck Molo BnO 2018 1:4.000
2018-040-2529-MŁP Dolina Wilgi BnO 2018 1:4.000
2018-039-2528-ZPM Mur Południowy BnO 2018 1:3000
2018-038-2527-OPL TUŁOWICE- ZIELONY KRZYŻ - RJnO RJnO 2018 1:10.000
2018-037-2526-OPL TUŁOWICE - BIAŁY KRZYŻ - RJnO RJnO 2018 1:7.500
2018-036-2525-OPL Góra Świętej Anny 2018-RJnO RJnO 2018 1:15.000
2018-035-2524-ŚLS GLIWICE LAS ŻOREK 2018 -RJnO RJnO 2018 1:7.500
2018-034-2523-MAZ Bulwary Wiślane BnO 2018 1:4.000
2018-033-2522-WLP GRZYBOWO BnO 2018 1:10.000
2018-032-2521-ZPM Przecław BnO 2018 1:4.000
2018-031-2520-DLŚ Stare Zabobrze BnO 2018 1:4.000
2018-030-2519-DLŚ Skały Wilhelma 2 BnO 2018 1:7.500
2018-029-2518-ZPM Park Wojciecha BnO 2018 1:4.000
2018-028-2517-ZPM Jagiellońska BnO 2018 1:4.000
2018-027-2516-POM Ryjewo BnO 2018 1:10.000
2018-025-2514-LBS Wężyska - skrzyżowanie BnO 2018 1:10.000
2018-024-2513-ŚLS Wyrgóra BnO 2018 1:5.000
2018-023-2512-MAZ Zolskie Bagno BnO 2018 1:10.000
2018-022-2511-ZPM Rzecko 2 BnO 2018 1:10.000
2018-021-2510-MAZ Służew nad Dolinką BnO 2018 1:4.000
2018-020-2509-DLŚ Milicz-Wałkowa - MTBO RJnO 2018 1:10.000
2018-019-2508-DLŚ Milicz-Lasowice - MTBO RJnO 2018 1:15.000
2018-018-2507-MAZ Osiedle Młodych 2018 BnO 2018 1:4.000
2018-017-2506-ZPM Osówka BnO 2018 1:15.000
2018-016-2505-MAZ Kosewko BnO 2018 1:10.000
2018-015-2504-ZPM Ogród Dendrologiczny im. Stefana Kownasa BnO 2018 1:4.000
2018-014-2503-ZPM Mścięcino Zachód BnO 2018 1:10.000
2018-013-2502-DLŚ Orientpark-Strzelnica BnO 2018 1:10.000
2018-012-2501-MŁP Krzeszowice BnO 2018 1:4.000
2018-011-2500-MŁP Kurdwanów BnO 2018 1:4.000
2018-010-2499-MŁP Nawojowa Góra 2018 BnO 2018 1:15.000
2018-009-2498-ZPM Stare Police BnO 2018 1:4.000
2018-008-2497-ZPM Lasek Reymonta BnO 2018 1:7.500
2018-007-2496-ZPM Service Inter Lab BnO 2018 1:1500
2018-006-2495-MAZ Nugat BnO 2018 1:4.000
2018-005-2494-ŁDZ Stadion Miejski BnO 2018 1:750
2018-004-2493-DLŚ Wrocław - Zajezdnia Dąbie BnO 2018 1:750
2018-003-2492-ŁDZ Zatoka Sportu BnO 2018 1:1.000
2018-002-2491-MAZ Ujazdów BnO 2018 1:4.000
2018-001-2490-MAZ Stegny BnO 2018 1:4.000
2017-114-2489-MŁP Kampus UJ BnO 2017 1:4.000
2017-113-2488-MŁP Krowodrza Górka BnO 2017 1:4.500
2017-112-2487-MŁP Osiedle 2 Pułku Lotniczego BnO 2017 1:4.000
2017-111-2486-MŁP Kopiec Kościuszki BnO 2017 1:5.000
2017-110-2485-MŁP OLSZA II BnO 2017 1:4.500
2017-109-2484-MŁP Os. Na Kozłówce BnO 2017 1:4.000
2017-108-2483-MŁP OS. ZŁOTEGO WIEKU - Fort 48 Batowice BnO 2017 1:4.500
2017-107-2482-ŚLS Katowice - Nikiszowiec BnO 2017 1:4.000
2017-106-2481-DLŚ Orientpark - Gorączka Złota BnO 2017 1:10.000
2017-105-2480-ZPM Pogodno Południe BnO 2017 1:4.000
2017-104-2479-MAZ Kępa Gocławska BnO 2017 1:4.000
2017-103-2478-ZPM Stargard - Centrum BnO 2017 1:4.000
2017-102-2477-MAZ Kopa Cwila BnO 2017 1:4.000
2017-101-2476-MAZ Celestynów Centrum Edukacji Leśnej BnO 2017 1:2000
2017-100-2475-ZPM Księżnej Salomei BnO 2017 1:4.000
[1]2345678910111213141516171819202122232425262728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Bultrowicz TymoteuszBieliński WojciechBajko PatrykBultrowicz AgnieszkaCisek BeataDawidziuk TomaszDrewniak MarcinDawidziuk TomaszGołucka AnnaGliszczyńska MagdalenaJaskólska KamilaKłak AndrzejKaczocha MateuszMarkowski AdamMarciniak AgnieszkaMydlarski JarosławPazhukh YaroslavPala ŁukaszStępniewski SzymonŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies