Polski Związek Orientacj Sportowej
KADRA NARODOWA
Nr lic.Nazwisko i imię Kateg.Klub RocznikDyscyplina Kadra 
00774 Dutkowski Mikołaj M-21UKS Arkady 1992 BnO seniorzy A
00384 Gwóźdź Ewa K-21UKS Orientuś 1990 BnO seniorzy A
01524 Hornik Aleksandra K-21WKS Grunwald 1996 BnO seniorzy A
00710 Kowalski Wojciech M-21WKS Śląsk 1982 BnO seniorzy A
00340 Olejnik Michał M-21WKS Grunwald 1992 BnO seniorzy A
00898 Pawlak Bartosz M-21WKS Grunwald 1990 BnO seniorzy A
00410 Podziński Rafał M-21UKS Orientuś 1991 BnO seniorzy A
00376 Stankiewicz Agata K-21UKS Orientuś 1994 BnO seniorzy A
00153 Wensław Mateusz M-21UKS Azymut 45 1987 BnO seniorzy A
00724 Wiśniewska Hanna K-21WKS Śląsk 1990 BnO seniorzy A
00102 Parfianowicz Piotr M-21UNTS 1994 BnO seniorzy B
01508 Biederman Marcin M-20WKS Wawel 1998 BnO młodzieżowcy A
02672 Pryjma Fryderyk M-20UNTS 1998 BnO młodzieżowcy A
01664 Wańczyk Zuzanna K-21PUKS Młode Orły 1997 BnO młodzieżowcy A
02046 Kostrzewska Justyna K-20WKS Śląsk 1998 BnO młodzieżowcy B
01509 Biederman Adrianna K-18WKS Wawel 2000 BnO juniorzy A
02032 Kuca Kacper M-20WKS Wawel 1999 BnO juniorzy A
01627 Morawska Zuzanna K-20UKS Azymut 45 1999 BnO juniorzy A
02129 Rzeńca Piotr M-18UKS Orientuś 2001 BnO juniorzy A
02132 Block Amelia K-16UKS Orientuś 2002 BnO juniorzy B
01827 Ciesiółka Katarzyna K-18WKS Śląsk 2000 BnO juniorzy B
02099 Cych Agnieszka K-20WKS Śląsk 1999 BnO juniorzy B
01585 Garbacik Maja K-18WKS Wawel 2000 BnO juniorzy B
03046 Gielec Zuzanna K-16UKS Orientuś 2002 BnO juniorzy B
02226 Krawczyński Mikołaj M-18WKS Śląsk 2000 BnO juniorzy B
02651 Krempińska Julia K-16UKS Azymut 2003 BnO juniorzy B
02606 Kruk Michał M-20UKS Azymut Dębów 1999 BnO juniorzy B
02225 Kurzyp Stanisław M-16WKS Śląsk 2002 BnO juniorzy B
02611 Leśnicka Agnieszka K-16UKS Azymut Dębów 2002 BnO juniorzy B
02223 Mazurek Agnieszka K-18WKS Śląsk 2001 BnO juniorzy B
02096 Mianowska Julia K-18UNTS 2001 BnO juniorzy B
02409 Nitsch Aleksandra K-16UNTS 2003 BnO juniorzy B
01785 Płóciennik Konrad M-18UKS Azymut 2000 BnO juniorzy B
02376 Paterek Mikołaj M-16HKS Azymut 2003 BnO juniorzy B
03452 Petersburski Krystian M-18KOS BnO 2001 BnO juniorzy B
02411 Pierzchała Michał M-18UNTS 2001 BnO juniorzy B
02371 Porzycz Grzegorz M-16UKS Azymut 45 2002 BnO juniorzy B
01494 Jaroszek Radosław M-21Stowarzyszenie Team 360 stopni 1994 RJnO seniorzy B
00061 Kamińska Anna K-35KU AZS WAT 1983 RJnO seniorzy B
01947 Marcinkiewicz Grzegorz H M-21PUKS Młode Orły 1986 RJnO seniorzy B
01736 Jaroszek Jakub M-20Stowarzyszenie Team 360 stopni 1998 RJnO juniorzy A
02947 Niebielski Bartosz M-18UKS Falenica 2001 RJnO juniorzy A
03017 Nowak Bartosz M-20UKS Falenica 1999 RJnO juniorzy A
03476 Dammfeld Karolina K-16LUKS Azymek 2002 RJnO juniorzy B
03331 Obstoj Adam M-18LUKS Azymek 2000 RJnO juniorzy B
03478 Ogrodnik Magdalena K-16LUKS Azymek 2003 RJnO juniorzy B
03475 Sikorski Marcin M-16LUKS Azymek 2002 RJnO juniorzy B
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Bultrowicz TymoteuszBieliński WojciechBajko PatrykBultrowicz AgnieszkaCisek BeataDawidziuk TomaszDrewniak MarcinDawidziuk TomaszGołucka AnnaGliszczyńska MagdalenaJaskólska KamilaKłak AndrzejKaczocha MateuszMarkowski AdamMarciniak AgnieszkaMydlarski JarosławPazhukh YaroslavPala ŁukaszStępniewski SzymonŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies